Despre noi

Informații publice

Despre instituție:

Adresa: str. Mihai Eminescu, nr.11, Oradea, județul Bihor, cod stradă 410019, cod fiscal 4784105, Telefon: 0259412569, Fax: 0259476948,

E-mail: contact@ccdbihor.ro, Web: www.ccdbihor.ro, Facebook CCD Bihor

Program de lucru:


Luni - Joi: 8.00-16.30

Vineri: 8.00-14.00

Program cu publicul:

Luni - Joi: 12.00 – 14.00

Vineri: 12.00-14.00

Program audiențe:

Marți: 10.00-14.00

Joi: 12.00-16.00


Date de contact resurse umane:


Țigan Mioara, Director, mobil: 0726770799, e-mail: mioara.tigan@ccdbihor.ro

Szabo Florina, Profesor metodist, mobil: 0771149251, e-mail: florina.szabo@ccdbihor.ro

Luca Denisa, Profesor metodist, mobil: 0771272189, e-mail: denisa.luca@ccdbihor.ro

Demeter Ignac Attila, Profesor metodist, mobil: 0772156743, e-mail: ignac.demeter@ccdbihor.ro

Balaj Lucia, Profesor metodist, mobil: 0724080210, e-mail: lucia.balaj@ccdbihor.ro

Comșa Sorina, Profesor metodist, mobil: 0726754588, e-mail: sorina.comsa@ccdbihor.ro

Stanciu Simona, Informatician, e-mail: simona.stanciu@ccdbihor.ro

Trofin Mariana, Bibliotecar, mobil: 0731023038, e-mail: mariana.trofin@ccdbihor.ro

Iovan Daniela, Administrator financiar, mobil: 0731023035, e-mail: daniela.iovan@ccdbihor.ro


Organizare: